SOUDAL PRO 45P Lepidlo na dřevo 750g

* Velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). * V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení...
Doporučená nabídka STAVMI - Profi hobby shop

Do 3 dnů • 1 varianta133 recenzíDalší informace
Info v obchodu29 Kč99 % • 2 906 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč96 % • 900 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč3 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 14 071 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Použití
na dřevo
Barva
hnědé
Typ
lepidla

• , zakoupeno v Barvyprofesional.cz

nemá chybu, používám dlouhá léta a nikdy nesklamalo hlavně na lepení ploch např. lepené hranoly atd.

• , zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

Musím podotknout, že lepidlo typu D4 jsem použil poprvé. Myslel jsem, že mi napění o trochu více, což považuji v tuto chvíli spíše za klad. Byl jsem překvapen, jak lepidlo drží i na natředém dřevě.
    Jsem amatér! Doufám, že v budoucnu odhalím vhodnost ostranění "vypěněného" lepidla. Druhý den my to přišlo pozdě. Po cca 30-60 min. to šlo velice pěkně, nicméně pokud byla vrstav větší, nebylo lepidlo řádně zatuhlé a matlalo se všude.
    Doufám, že mi to vydrží práz. Mělo by.

Lepidlo jsem použil na dětské pískoviště z trámů cca 12 x 12 cm (dva na sobě), rozměr pískoviště 164 x 164 cm. Rohy a středy jsem ještě prokolíkoval - kolíky jsem též, v mém případě" popatlal lepidlem. Po zatrvdnutí lepidla, konstrukce držela velice pevně. Tak uvidíme co udělá zub času.

• výborná voděodolnost
    • mohl by být lepší uzávěr - lepidlo brzy ztvrdne

Použití
na dřevo
Barva
hnědé
Typ
lepidla

• Velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204).
  • V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení lepených částí je 30 minut.
  • Vhodné pro konstrukční lepení všech typů dřevěných výrobků včetně těch z tvrdých a exotických dřevin.
  • Lze použít i na vlhké dřevo.

► CHARAKTERISTIKA PRODUKTU

• rychle schnoucí polyuretanové lepidlo
  • v průběhu vytvrzování napěňuje, výborné vyplňovací schopnosti
  • vodovzdornost (D 4 - ČSN EN 204)
  • lze použít na vlhké dřevo

► PŘÍKLADY POUŽITÍ

• interiérové aplikace s častým krátkodobým působením tekoucí vody nebo kondenzované vody na lepidlo
  • exteriérové aplikace vystaveny působení povětrnosti
  • výroba okenních a dveřních rámů, u nichž se předpokládá expozice vlhkostí (exteriér), že musí být * konstruovány ve třídě vodovzdornosti D4 dle EN 204
  • konstrukční lepení všech typů dřevěných výrobků včetně těch z tvrdých a exotických dřevin

► PRACOVNÍ POSTUP * Pracovní postup naleznete v technickém listu

Báze Polyuretan

Konzistence kapalina

Systém vytvrzování vlhkostní

Otevřený čas (*) 5min.

Doba stlačení nejméně 30min.

Síla stlačení cca 1kg/cm²

Specifická hmotnost (DIN 53479) 1,1g/ml

Vodovzdornost (DIN EN 204) D4

Teplotní odolnost - 30°C až +100°C

Pevnost ve smyku > 10N/mm²

Obsah sušiny 95%

Spotřeba při plošné aplikaci cca 150g/m²

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Barvyprofesional.cz

• , zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

Doufám, že mi to vydrží práz. Mělo by.

• výborná voděodolnost
    • mohl by být lepší uzávěr - lepidlo brzy ztvrdne
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Perfektní cena.

Nejlevnejší co jsem našel a také zasilkovna.

• Vše

Vynikající