HIT Lepidlo na papír 200g

lepidla

dobrá přilnavost,dobře se s tím pracuje

Skvěle

• , zakoupeno v Interie.cz

Tapetovala jsem poprvé v životě a byla jsem sama překvapená, jak snadné to nakonec bylo. Tapetu jsem si natřela lepidle, ale nepřekládala jsem ji, nechala jsem ji chviličku změknout, mezi tím jsem si netřela stěnu a šup s tím na zeď. šlo to dobře, uhlazovala jsem suchým ručníkem a drží a vzor sedí.

Typ
lepidla

Podrobnosti o produkte 5000-15 Lepidlo na vinylové tapety, papírové tapety, fototapety, vhodné také na tapety těžké, textilní a jiné speciální tapety. Hmotnost je 200g. Jedná se o práškové lepidlo, které lze jednoduše připravit smícháním s vodou podle přiloženého návodu. Jedno balení lepidla Special standart vystačí přibližně na 15-20 m2 plochy (3 role vinylových tapet, 4 role papírových). Lepidla prodáváme jako doplňkový prodej k tapetám. Samostatné objednávky na větší množství lepidel nevyřizujeme. Budete-li tapetovat vlastními silami, velmi doporučujeme pořídit si alespoň základní tapetářské nářadí jako je váleček na lepidlo, přítlačný váleček na tapety, odlamovací nožík nebo štětec. Práce potom bude nejen jednodušší, ale její výsledek také jistější.

dobrá přilnavost,dobře se s tím pracuje

Skvěle

• , zakoupeno v Interie.cz

• kvalitní tapety, dobře se s nimi pracuje
  • , zakoupeno v Interie.cz

Velmi dobře se s ním pracuje

• , zakoupeno v Na-zed-tapety.cz

Perfektně se s ním pracuje a výborný výsledek

• , zakoupeno v Interie.cz

Již v minulosti jsem použila lepidlo,tak že mám vyzkoušeno.Super.

• , zakoupeno v Interie.cz

oceňuji výhodnou koupi a rychlou dodávku až domů

zatím jsem nezkoušel