GRIFFON AQUA MAX Lepidlo pod vodu 415g transparentní

Typ
lepidla

• , zakoupeno v Bazény

• Spolehlivě lepí dle návodu.Funkční lepení pod vodou.

Již jsem tento produkt používal a byl jsem velmi spokojen z jeho funkčností.Tedy ho mohu doporučit ostatním zákazníkům.

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• Lepí dobře
    • Příliš velké balení pro můj jednorázový účel slepení malé trhliny

Použil jsem úspěšně na zatmelení a slepení praskliny v tělesu protiproudu (materiál POM – Polyoxymethylen) u interního bazénu.

Typ
lepidla

Griffon Aqua Max lepidlo pod vodu (425g)

Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel bez obsahu rozpouštědel s velmi vysokou elasticitou na bázi SM-Polymeru.

Fixační tmel určený pro zatěsňování netěsností a prasklin u široké škály materiálu. Tmel na bázi polymerů se vyznačuje vysokou pevností a přitom trvalou elasticitou. je UV stabilní, odolává chloru a slané vodě.

Ideální pro opravu prasklin, skimmerů, trysek nebo PVC potrubí.

Vhodný pro lepení upevňování, těsnění celé řady stavebních materiálů na téměř všech druzích povrchu v interiéru i exteriéru. Též vhodný pro stavbu bazénu.

Pro téměř všechny druhy povrchu a materiálu.

Skladujte lepidlo v teplotách od 5°C do 25°C. barva bílá

Lepidlo je určeno pod vodu, jeho aplikace se musí provádět nasycho!

• , zakoupeno v Bazény

• Spolehlivě lepí dle návodu.Funkční lepení pod vodou.

• perfektně lepý pod vodou
    • zbytečně velké balení

nejlepší co je na trhu pro lepení pod vodou

• , zakoupeno v BazenyShop.cz

• Lepí dobře