DCH Sincolor Unilex set 70g

Typ
lepidla

• , zakoupeno v drostra.cz

• rychlé dvousložkové, levné
    • formaldehydové - smrdí i po vytuhnutí, není odolné na ohyb - velmi snadno praská, má tmavou červenohnědou barvu

zkoušel jsem, ale zavrhl - světlé epoxidy bez formaldehydu se mi osvědčily lépe

Typ
lepidla

Unilex

• je rychlé dvousložkové univerzální lepidlo, které se používá pro lepení a tmelení oceli, barevných kovů, kameniny, betonu, dřeva, skla, usni, pryže, polystyrenu atd. Není určeno k lepení polyethylenu a polypropylenu.Tvrdidla: složka B (3 : 2 - 3 hm. dílům)
  • Balení: set 70 g

1zákazník doporučuje produkt

• Vynikající rychlý epoxid, který naprosto vyhovoval mým účelům. Byl opravdu tvrdý. Krásně se brousil.
    • Bohužel se již nevyrábí a od té doby marně hledám něco podobného.

Tento rychlý epoxid poskytoval mnoho možností. Dal se namíchat od houževnatějšího až do opravdu tvrdého a perfektně brousitelného. Třeba na matice zapuštěné do dřeva vynikající. Naučil jsem se s ním pracovat a nyní stále pláču. Už jsem zbytečně vyhodil spoustu peněz.

• pro mé účely lepení dřevěných kobylek, právě pro svou tvrdost
    • je pro mne toto lepidlo nejvýhodnější

Lepidlo nezanechává po vytvrzení žádné lepivé zbytky
    a jej používám už 20 let a lepená část se nikdy neodtrhla
    byť je na ní vyvíjen velký tah.
    I doba vytvrzování je pro mne příznivá.
    Neuvažuji toto lepidlo měnit za jiné.
    Jelikož každý lepí něco jiného, nemohu provádět nějaké doporučování

• , zakoupeno v drostra.cz

• rychlé dvousložkové, levné