CHEMOS Standard 30 25kg

Doporučená nabídka Eshop Podlahy Bradáč

Skladem • 1 varianta150 Kč95 recenzíDalší informace

• Perfektní
  • , zakoupeno v Eshop Podlahy Bradáč

Vynikající nivelační hmota, funguje už od velmi tenkých vrstev a má skvělý rozliv a skutečně zřetelně delší dobu zpracovatelnosti než nivelace, se kterou jsem pracoval předtím. Ovšem jel jsem přesně podle technického listu s kojeneckou vodou odměřenou napřesno a přes noc chlazenou ve studni. První várku jsem míchal pomalu ve starchu z bublin, to byla zbytečnost, a zůstaly v ní malé hrudky. Další várky jsem míchal již po dvou pytlech a na vyšší otáčky normálního míchadla s metlou na lepidlo a problém s bublinami se nekonal. Po třech minutách míchání již směs připravena, čtvrtá minuta to jistila, minuta pauza, ,30s promíchat a na dobře napenetrované podlaze to šlo luxusně. I v napojeních mám rovinu do 1mm na 2,5 m lati při vrstvě 0-8mm s průměrem kolem 1,5-3mm.
    Ovšem kdo to budete dělat poprvé, pozor, slovo samonivelační je zavádějící - žádná není zcela samonivelační a musíte mít promyšleno, jak ji raklí nebo latí strhnete do potřebné výšky. Zas až taková sranda to není a čas běží. Já měl na podlahách lavory uprostřed, takže jsem propojil latě a jel celou šířku místnosti najednou strháváním po krajích, kdy na krajích latě jsem si obmotáním lepící páskou udělal 1mm výšku. A hned poté ježkem.. A zatemnit okna a žádný průvan. A pochozí není po třech hodinách, ale tak po půl dni, raději zítra.

Poměr vody na obalu je nepřesný, nutno doladit individuálně

Chemos Standard 30 Je cementová samonivelační hmota pro tloušťku 0,5 - 20 mm, která se používá na  betonové a cementové podklady,podklady se starými dlažbami.Přednosti samonivelační hmoty:tloušťka vrstvy 20mm vynikající zpracovatelnost hmoty vysová pevnost v tlaku,tahu a ohybu vynikající rozliv Balení 25kg doba spracovatelnosti cca 40min.pevnost v tlaku 35  Mpa potřeba 1m2 / 1,5kg / 1mm ředění 6 - 6,5l na 25 kg suchá pro pokládku cca po 48 honinách teplota při zpracování min 5°C

• Perfektní

Poměr vody na obalu je nepřesný, nutno doladit individuálně