Recenze CHEMOS Standard 30 25kg

Ověřené recenze CHEMOS Standard 30 25kg

Ověřený zákazník Eshop Podlahy Bradáč

Přidáno: 12. června 2018

Zakoupeno v Eshop Podlahy Bradáč

Vynikající nivelační hmota, funguje už od velmi tenkých vrstev a má skvělý rozliv a skutečně zřetelně delší dobu zpracovatelnosti než nivelace, se kterou jsem pracoval předtím. Ovšem jel jsem přesně podle technického listu s kojeneckou vodou odměřenou napřesno a přes noc chlazenou ve studni. První várku jsem míchal pomalu ve starchu z bublin, to byla zbytečnost, a zůstaly v ní malé hrudky. Další várky jsem míchal již po dvou pytlech a na vyšší otáčky normálního míchadla s metlou na lepidlo a problém s bublinami se nekonal. Po třech minutách míchání již směs připravena, čtvrtá minuta to jistila, minuta pauza, ,30s promíchat a na dobře napenetrované podlaze to šlo luxusně. I v napojeních mám rovinu do 1mm na 2,5 m lati při vrstvě 0-8mm s průměrem kolem 1,5-3mm.
Ovšem kdo to budete dělat poprvé, pozor, slovo samonivelační je zavádějící - žádná není zcela samonivelační a musíte mít promyšleno, jak ji raklí nebo latí strhnete do potřebné výšky. Zas až taková sranda to není a čas běží. Já měl na podlahách lavory uprostřed, takže jsem propojil latě a jel celou šířku místnosti najednou strháváním po krajích, kdy na krajích latě jsem si obmotáním lepící páskou udělal 1mm výšku. A hned poté ježkem.. A zatemnit okna a žádný průvan. A pochozí není po třech hodinách, ale tak po půl dni, raději zítra.

Ověřený zákazník Eshop Podlahy Bradáč

Honza

Přidáno: 7. července 2017

(Upraveno 7. července 2017)

Zakoupeno v Eshop Podlahy Bradáč

Poměr vody na obalu je nepřesný, nutno doladit individuálně